وبسایت بزرگ www.ep7.ir علاوه بر رایگان بودن سرویس ها قوانینی دارد که با رعایت کردن آن به بهود وضعیت سایت کمک شایانی خواهید کرد

وب سایت www.ep7.ir، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار، توسط جمعی از علاقمندان به دنیای کامپیوتر و تکنولوژی تاسیس شده و به هیچ گروه و تشکیلاتی وابسته نیست.

اهداف سایت :
مدیران سایت اهداف زیر را در سرلوحه کار خود دارند:
– ایجاد مرجعی برای هموطنان ایرانی جهت سهولت دسترسی به نرم افزارهای جدید
– ارائه آموزش های رایگان در زمینه های مختلف کامپیوتر، موبایل، تکنولوژی و گرافیک
– ارائه سرگرمی های سالم کامپیوتری برای تمامی فارسی زبانان

 

۱– مطالب موجود در سایت ، تلفیقی از مطالب نوشته شده و یا ترجمه شده و یا برگرفته از نشریات و سایت های مختلف ایرانی و خارجی است. چنانچه منبع اصلی مطلب مشخص باشد، حتما منبع در زیر مطلب درج می‌گردد. اما چنانچه مطلبی به تکرار در سایت های مختلف درج شده باشد و منبع اصلی آن مشخص نباشد، منبعی برای مطلب ذکر نخواهد شد.

نکته: در صورتی که شخصی حقیقی و یا حقوقی مطلبی را که در EP7.IR منتشر شده است متعلق به خود می داند، حتما از طریق فرم تماس با ذکر مستندات به ما اطلاع دهد تا بعد از بررسی بنا به درخواست پدید آورنده مطلب از سایت حذف شود و یا منبع آن ذکر گردد.

۲– درج مطالبی از سایر سایت ها و منابع در این سایت، به منزله تایید آنها نیست و تنها با هدف اطلاع رسانی انجام می گیرد. لذا مسئولیت مطالب نقل شده از سایر سایت ها، بر عهده پدید آورنده مطلب بوده و وبسایت www.ep7.ir مسئولیتی در این مورد ندارد.

۳- مطالب این سایت منطبق بر شرع مقدس اسلام و قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران است. لذا از کاربران درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه مغایرت و نقض قوانین، آن را از طریق فرم تماس به اطلاع مدیریت سایت برسانند تا مورد بررسی قرار گیرد.

 

۴– کلیه بازدید کنندگان سایت اجازه دارند تا مطالب موجود در سایت را کپی و نقل قول کنند. به شرط آنکه چنانچه منبع مطلب مورد نظر مشخص بود، حتما آن را ذکر نمایند. کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.

۵– مسئولیت استفاده از فایل هایی که لینک آنها در این سایت قرار گرفته است بر عهده کاربر می باشد. بدیهی است که امکان آزمایش و بررسی همه فایل ها توسط مدیران سایت وجود ندارد.

۶– کلیه مطالب، مقالات، فایل ها و آموزش های قرار گرفته در این سایت تنها با هدف اطلاع رسانی بوده و این سایت مسئولیتی در قبال چگونگی استفاده کاربران از محتوای سایت و همچنین نتایج و آثار آن ندارد.

۷– قرار گرفتن تبلیغات مختلف در این سایت الزاما به معنی تایید آنها نیست. و لزوما وبسایت ep7.ir آنها را تایید و یا رد نمیکند.

 

توجه: استفاده کاربران از مطالب این سایت به معنی قبول قوانین سایت است. قوانین سایت ممکن است تغییر کنند و کاربران باید با مطالعه همیشگی این صفحه از قوانین جدید اطلاع پیدا کنند.

 

وبسایت ep7.ir در داخل کشور میزبانی میشود و دارای سرور قدرتمند داخلی و میزبانی هاست دانلود بر روی سرور های شاتل و آسیاتک میباشد بنابر این حجم دانلود از سایت نیم بها میباشد.

در صورتی که نرم افزار مورد نیاز شما در وبسایت موجود نیست از طریق صفحه ی تماس با ما درخواست را ارسال کنید تا برای شما قرار داده شود

وبسایت ما هنوز نیازمند آپدیت و تغییرات جزعی میباشد بنابر این اگر باگ یا خطایی در وبسایت مشاهده کردید حتما به ما گذارش دهید تا برطرف شود.

تمامی حقوق برای ما محفوظ میباشد و علاوه بر آن این قوانین ممکن است هر لحظه بدون اطلاع قبلی تغییر یابد.

در صورت تماس با میتوانید از طریق ایمیل های :

 ایمیل اول  : irmmd.ep@gmail.com

ایمیل دوم : info@ep7.ir

با ما تماس بگیرید

ویا از طریق فرم پایین با ما تماس بگیرید :