دانلود KMPlayer 19.06.19 + KMPlayer Pro 2.3.9 کی ام پلیر برای اندروید

KMPlayer

پخش کننده حرفه ای اندروید

| KMPlayer Mirror Mode, HD 19.06.19 + KMPlayer Pro 2.3.9 |

KMPlayer نسخه اندروید پلیر معروف و پرطرفدار کا ام پلیر می باشد که هم اکنون با دانلود KMPlayer نسخه جدید آن در اختیار شما می باشد. این برنامه جز ۳۰ برنامه برتر اندروید در سال ۲۰۱۴ توسط گوگل پلی انتخاب شده است. شما می توانید تجربه مشاهده بدون مشکل و با سرعت فیلم ها و کلیپ های مختلف را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید تا تحربه مشاهده به همراه ابزارهای مختلف و قابلیت پشتیبانی از زیرنویس را نیز داشته باشید.

KMPLAYER ANDROID

این برنامه از تمامی فرمت های صوتی و تصویری پشتیبانی بعمل می آورد و کمک می کند تا کاربران بتوانند به مانند نسخه دسکتاپ KMPlayer بتوانند از بالاترین کیفیت پخش بهره مند شده و لذت پخش فیلم و موسیقی را در این برنامه داشته باشند. نرم افزار دارای قابلیت های مختلف پخش زیرنویس و استفاده از ابزارهای مختلف برای بهینه سازی در پخش می باشد که همگی در این برنامه یافت می شود.

قابلیت های km player :

قابلیت ایجاد لیست های پخش حرفه ای نیز توسط این برنامه فراهم شده است که یافتن فیلم ها صوت ها را بسیار آسان تر می کند .این برنامه همچنین بالاترین کیفیت هر فیلم را ارائه داده و کابران می توانند تا از حداکثر بیت ریت فیلم مورد نظر استفاده نمایند. این برنامه روی اندروید ۳٫۰ و بالاتر نصب واجرا می شود .

 

info

2014 Awarded Top 30 Best App by Google Play


Experience your videos like never before with KMPlayer


Movies, TV Shows, Animations, Homemade & Mobile Phone Videos, and video file, watch them in the highest quality with maximum control


KMPlayer supports HD videos and 30 languages; there is a KMPlayer for everyone!سیستم مورد نیاز


اطلاعات فایل


  • حجم فایل: 24مگابایت

  • تاریخ انتشار: JUN-24-2019

  • منبع: www.ep7.ir

  • قیمت: رایگان


رمز فایل: www.ep7.ir
لینک دانلود