دانلود نرم افزار حساب چندگانه Parallel Space 4.0.8844 – اندروید

نرم افزار حساب چندگانه

Parallel Space

توسط این نرم افزار  می توانید به صورت کاملا مجاز به حساب های خود در اکانت های مختلف وارد شده و با دانلود Parallel Space عملیات ارتباط را به صورت همزمان در شبکه های اجتماعی انجام دهید. این برنامه بیش از ۲۰ میلیون کاربر برای خود دست و پا کرده است و خود را به عنوان لوگین همزمان در اکانت های معروف به رتبه خوبی رسانده است. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید چندین حساب کاربری خود از انواع مختلف را به برنامه وارد کرده و جزئیات مختلف آن را در کنترل خود داشته باشید.

Parallel Space

با دانلود Parallel Space متوجه خواهید شد که امکانات منحصربفردی برای هر حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی مختلف در اختیار شما قرار دارد و در واقع شما انتخاب های بیشتری را در مورد برخی از شبکه ها نیز خواهید داشت. این کارها باعث می شود تا نیازی به اپ های مشابه نداشته باشید و در یکجا اطلاعات همه حساب های کاربری خود را ذخیره نمایید. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود این نرم افزار  از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت ما استفاده نمایند.

 

 

info

As one of the top-ranked tool on Android, Parallel Space helps more than 20 million users log in to their multi accounts at the same time on one device! It also protects user privacy by making apps invisible on device with the Incognito Installation feature. So far it has supported 24 languages. Get Parallel Space now to manage your multi accounts on one device and protect privacy!


Changelog :


1. Optimized the stability of Parallel Space


2. Optimized the description of Parallel Space in some languages


3. Fixed the issue that notifications do not pop up while receiving Messenger messages on 64-bit devices


4. Fixed some bugsاطلاعات فایل


  • حجم فایل: 3 مگابایت

  • تاریخ انتشار: SEP-20-2019

  • منبع: wWw.Ep7.iR

  • قیمت: رایگان


رمز فایل: www.ep7.ir
لینک دانلود