دانلود PowerISO 7.5  – نرم افزار مدیریت فایل های ISO

نرم افزار POWER ISO

همراه با Keygen

دانلود PowerISO یکی از قدرتمندترین نرم افزار های کار با فایل های ایمیج می باشد. ابزاری که برای شما امکاناتی همچون گشودن، استخراج، ساخت، ویرایش، فشرده سازی، کد گذاری، تجزیه و ترکیب و حتی تبدیل فایل های ISO را فراهم می سازد. به طور جرات می توان از PowerISO به عنوان آسان ترین و حرفه ای ترین نرم افزار کار با فایل های Image نام برد، همچنین نرم افزار از انواع فرمت های رایج دیسک های مجازی همانند ISO, BIN, NRG, CDI, DAA و … پشتیبانی می نماید. نرم افزار قابلیت کار با فرمت حرفه ای DAA را هم داراست، فرمتی که در مقایسه با سایر فرمت ها دارای چند ویژگی منحصر به فرد مانند فشرده سازی، پسوردگذاری، تجزیه و … را می باشد. هم اکنون میتوانید نسخه حرفه ای این نرم افزار را از وبسایت به روز آسان دانلود دریافت نمایید.

 

نرم افزار PowerISO به کاربر اجازه می دهد تا نسبت به پردازش انواع فایل های ایمیج CD/DVD/Blu-Ray اقدام کند. بازگشایی، استخراج،رایت،ویرایش، ساخت و ایجاد،فشرده سازی ،قفل کردن، جدا کردن و تبدیل و mount نمودن تمامی فرمت های رایج و انواع مختلف فایل های ایمیج با هر حجم و مدلی توسط نرم افزار PowerISO امکان پذیر می باشد. پشتیبانی از فرمت های مختلف ایمیج فایل نظیر ISO , BIN/ CUE, IMA/ IMG ,CIF, NRG, CCD, MDF/MDS, VCD, VDI, C2D, BWI, CDI, TAO, PDI, DMG و در نتیجه توانایی کامل در زمینه ویرایش این فایل و همچنین استخراج و رایت و تمامی امکاناتی که در ابتدای توضیحات نامبرده شده توسط نرم افزار برای فرمت های ذکر شده امکان پذیر است.

 

توصیحات و تصاویر داخلی نرم افزار POWERISO

نرم افزار پاور ایزو PowerISO علاوه بر توانایی رایت انواع فایل های ایمیج روی لوح های فشرده می تواند  انواع Audio CD, Data CD, Data DVD, Video DVD و VCD را نیز رایت نماید. رایت فایل های ایمیج به صورت bootable و همچنین ریپ نمودن لوح های فشرده صوتی از دیگر امکانات نرم افزار محسوب می شود. در زمینه mount نمودن فایل های ایمیج نرم افزار به سادگی نسبت به شبیه سازی فایل ایمیج به صورت یک درایور دیسک خوان عمل میکند و همچنین می تواند فایل ایمیج شما را روی یک حافظه قابل حمل mount نماید.

 

POWER ISO www.ep7.ir

POWER ISO www.ep7.ir

POWER ISO www.ep7.ir

POWER ISO www.ep7.ir

info

PowerISO is a powerful image processing and file compression tool, which allows you to create, extract, compress, edit and convert ISO/BIN image files, and mount these files with internal virtual drive. And most of all, the compressed files can be used directly without decompressing.

سیستم مورد نیاز

Windows98 / Windows Me/ Windows NT 4.0 / Windows 2000 / Windows XP / Windows 2003 / Windows Vista / Window 7 / Windows 8 / Windows 10 operating system or above.
Note: PowerISO is compatible with 32-bit and 64-bit windows.
Intel Pentium 166MHz or above.
64MB memory.
At least 128MB hard disk space.

راهنمای نصب
پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا کرده و Enter Register Key را بزنید و سپس با استفاده از Keygen ، سریالی برای خود ساخته و نرم افزار را فعال سازی کنید.
اطلاعات فایل


  • حجم فایل: 5 مگابایت| 14 مگابایت

  • تاریخ انتشار: SEP-28-2019

  • منبع: دانلود ها - Ep7.IR

  • قیمت: 29.95 دلار


رمز فایل: www.ep7.ir
لینک دانلود